RAPORT 2020 agencje marketing services i digital

RAPORT 2023

 

 

 

GRATIFICA WYSOKO OCENIONA PRZEZ KLIENTÓW W RAPORCIE AGENCJE MARKETING SERVICES I DIGITAL 2020

Po raz kolejny, korzystając z uprzejmości wydawnictwa VFP Communications, działalność naszej agencji w 2020 roku została oceniona przez naszych Klientów w ramach „Raportu Agencje Marketing Services i Digital”.

Wszystkim Klientom, którzy zgodzili się na udział w anonimowych ankietach prowadzonych przez sondażownię Kantar serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz wysoką ocenę naszej pracy, kompetencji i jakości świadczonych usług.

Pozytywne oceny, jak również poprawa i tak bardzo dobrych wyników z lat ubiegłych w poszczególnych kategoriach, bardzo nas cieszą i motywują do dalszej, coraz lepszej, pracy.

Dlatego właśnie szkolimy się, prowadzimy częste audyty naszej pracy, poszerzamy portfolio oferowanych usług, nawiązujemy nowe współprace z dostawcami. Każdego dnia nieustająco śledzimy rynek, trendy, rozwiązania software i sprzętowe, aby w pracy dla naszych Klientów wdrażać efektywne, atrakcyjne, ekonomiczne, przemyślane i bezpieczne wdrożenia formatów promocyjnych.

Mimo ciężkiego czasu dla naszej branży spowodowanego pandemią koronawirusa w 2020 roku udało nam się szybko dostosować naszą pracę, procedury i oferowane usługi do nowej rzeczywistości.

Nie byłoby to możliwe bez ciężkiej, codziennej pracy całego Zespołu, osób których już z nami nie ma oraz tych, którzy w ostatnim czasie weszli na pokład.

Bardzo dziękujemy VFP Communications Ltd. za możliwość zaistnienia w zestawieniu. Dziękujemy naszym Klientom, Partnerom i Dostawcom za zaufanie, wyrozumiałość i owocną współpracę.

Z wyrazami szacunku,

Team Gratifica

 

 

gratifica