Agencja marketingu zintegrowanego

raport mmp gratifica

GRATIFICA W CZOŁÓWCE RANKINGU AGENCJI MARKETINGU ZINTEGROWANEGO W POLSCE!

Pierwszy rok pracy pod nowym brandem, po przekształceniu Ambasady Marek w Spółkę Gratifica Sp. z o.o. Sp. k., przyniósł nam ogromne wyróżnienie.

W tegorocznym raporcie dotyczącym agencji marketingu zintegrowanego, opublikowanym przez VFP Communications Ltd., najbardziej prestiżowego krajowego wydawcę w branży marketingowej, nasza agencja uzyskała maksymalną liczbę punktów w niemal każdym badanym obszarze, wyprzedzając tym samym bardziej utytułowaną i znacznie większą konkurencję z dużo dłuższym stażem na rynku.

Wyniki pokazują, że Gratifica oferuje usługi na poziomie znacznie przekraczającym średni poziom usług marketingowych na rodzimym rynku. W niemal każdej kategorii jesteśmy liderem pod względem jakości wykonywanych zleceń i zakresu usług,
o czym poświadcza udokumentowane w raporcie ponadprzeciętne zadowolenie naszych klientów i niezwykle dynamiczny rozwój spółki.

Nie byłoby to możliwe bez ciężkiej, codziennej pracy całego Zespołu.

Bardzo dziękujemy VFP Communications Ltd. za to wyróżnienie. Dziękujemy naszym Klientom, Partnerom i Dostawcom za zaufanie, wyrozumiałość i owocną współpracę.

Jest to dla nas zachęta do jeszcze lepszej pracy, ciągłego doskonalenia naszych umiejętności i dalszego rozwoju. Dobra ocena naszej pracy cieszy tym bardziej, że to dopiero pierwszy rok po restrukturyzacji i liczmy na to, że w przyszłości nasze portfolio powiększy się o nowe ciekawe wyzwania.

Zachęcamy Państwa do przeczytania pełnego raportu, który można pobrać pod adresem: media.com.pl/raporty_1794.
Team Gratifica

gratifica