Piszą o nas!

Agencja Gratifica kompleksowo wspiera władze Miasta Lublina w organizacji loterii PIT od samego początku tej inicjatywy. W tym roku po raz czwarty wyłoniliśmy szczęśliwych laureatów, którzy wskazując Lublin w swojej deklaracji PIT dołożyli się do budżetu miasta, a już wkrótce odbiorą cenne nagrody. Wartość nagród w tegorocznej loterii to równowartość niemal 95 tysięcy złotych. Jednak jak podkreśla prezydent Krzysztof Żuk, wydatek ten opłaca się, gdyż wpływy do budżetu gminy to kwoty rzędu 1,6 miliona złotych jedynie za nowych podatników.

Cieszy nas zaufanie Urzędu Miasta Lublina do naszej pracy, zaangażowania i wieloletnie już współpraca. Z drugiej strony, jesteśmy dumni, że możemy mieć swój udział w losowaniach wielu atrakcyjnych, cennych nagród, z których cieszą się lubelscy Uczestnicy naszych loterii.

Dane mówią same za siebie - loteria podatkowa (PIT) to projekt, który warto zrealizować!

Więcej informacji w artykułach dedykowanych najnowszej odsłonie loterii pn. „Rozlicz PIT w Lublinie”, której całościową obsługę powierzono Gratifice:

https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-prezydent-oferowal-samochod-w-zamian-za-zeznanie,n,1000307857.html

https://lublin24.pl/wiadomosci/lublin-nagrody-za-rozliczenie-podatku-w-miescie-rusza-loteria-rozlicz-pit-w-lubinie/jhplOVbtTIGPLgL0zRfa

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pozostałe wpisy
gratifica blog 14
Loterie promocyjne - korzyści, efektywność, zastosowania, mechanizmy, rodzaje
gratifica blog 2
Organizacja loterii - TOP 10 najważniejszych pytań i odpowiedzi
gratifica blog 3
Koszty organizacji loterii - nie daj się zaskoczyć!