Piszą o nas!

W roku 2022 już po raz czwarty zespół agencji Gratifica ma przyjemność organizowania loterii dla mieszkańców Wasilkowa. Jak podkreśla burmistrz Wasilkowa Adrian Łuckiewicz, zainteresowanie loterią rośnie z roku na rok i przynosi znaczne zyski dla gminy. W efekcie Wasilków w ostatnich latach odnotował najwyższy wzrost ze wszystkich gmin powiatu białostockiego oraz najwyższy wzrost kwotowy.

Dane liczbowe potwierdzają, że loteria powinna być traktowana jako projekt długofalowy, powtarzalny, ponieważ właśnie przy takim założeniu przynosi najlepsze, wymierne efekty i korzyści. Organizacja kolejnych edycji sprawia, że w świadomości mieszkańców na stałe pojawia się powiązanie rozliczania podatku z możliwością wygrania nagrody, a co za tym idzie, stali podatnicy nie rozważają zmiany, a nowi chętnie wskazują gminę jako miejsce rozliczania swojego PIT-u.

Cieszy nas, że nasza praca, oprócz efektów promocyjnych, generuje wymierne, imponujące efekty. Warto dodać, że owocna współpraca z Gminą Wasilków trwa nieprzerwanie od 2018 roku! Każda nowa edycja to nowi podatnicy a co za tym idzie wzrost subwencji z tytułu podatku PIT dla budżetu Wasilkowa, co przekłada się na nowe inwestycje i możliwości poprawy komfortu życia mieszkańców.

Tutaj więcej informacji na temat wyników loterii PIT dla mieszkańców Wasilkowa:

https://bia24.pl/kategorie/wiadomosci/w-wasilkowie-kolejna-loteria-pit-owa.html

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pozostałe wpisy
gratifica blog 6
Loteria PIT-przyciągnij podatników i zwiększ budżet gminy!
gratifica blog 7
Społeczna odpowiedzialność przedsiębiostw – co należy wiedzieć o CSR?
gratifica blog 22
Podatki i opłaty w loteriach promocyjnych i audioteksowych – co powinien wiedzieć każdy organizator?